top of page

Reikalavimai kandidatams

Reikalavimai labai paprasti:

  1. Aistra kriptovaliutos idėjai (privaloma);

  2. Gera anglų kalba (privaloma);

  3. Būti komandos žaidėju ir daryti pavestas užduotis, atliekant tik aptartas ir suderintas operacijas (privaloma);

  4. Kandidatas turi teisę pragyventi iš savo investicijų į kriptovaliutą ar iš kitų finansinių instrumentų;

  5. Gebėti arba norėti išmokti atlikti techninę analizę (visus resursus išmokinti techninę analizę turime).

                Investicijos yra nepriimamos, jeigu neatitinkate pirmų trijų reikalavimų ir nesate pasiruošę skirti bent 30 valandų per savaitę darbui  kriptovaliutų erdvėje (jeigu galite pasiūlyti tik investicijas, šiam darbui netinkate).

                Iš savo patirties žinome, jog vienas žmogus nėra pajėgus gerai dirbti šioje rinkoje. Reikia pasirinkti tarp kasdienės spekuliacijos ar Value invester. Abi šios strategijos yra veiksmingos, bet turi stiprius minusus, jeigu esi vienas žmogus. Daug dirbančių žmonių gali pasinaudoti viena strategija, kai maksimalus pelnas ir rizikos minimalizavimas slypi šių strategijų kombinacijoje ir organizuotame grupiniame darbe.

   Aktyviai valdomas Criptocurrency fondas ieško asmenų, norinčių pasinaudoti criptocurency (toliau kriptovaliuta) industrijos banga.

 

   Šiuo metu industrija pasiruošusi pasiekti naujas aukštumas. Dauguma “ekspertų” mano, jog tik “dangus yra limitas” kriptovaliutai.  Mes manome, kad 2025 metais atsiskaitymai kriptovaliuta pasieks 20% kasdienių atsiskaitymų, tai pat 5% pasaulio santaupų bus laikoma kriptovaliuta kaip investicija. Šiuo metu pirmaujančiose pasaulio valstybėse kriptovaliuta naudojama ne pagal pirminę paskirtį, kuri yra kasdieniams atsiskaitymas už prekes ir paslaugas, bet kaip investicija, laikant ilgam laikotarpiui, arba spekuliacija, siekiant padidinti pelningumą trumpuoju laikotarpiu. Jeigu atkreiptumėte dėmesį kaip Japonija integruoja kriptovaliutą į kasdienes operacijas, pamatytumėte, kad yra žmonių, kurie 98% ,kaip patys teigia, už savo paslaugas atsiskaito kriptovaliuta. Nuo Japonijos Europos valstybės atsilieka dešimčia metų, todėl, stebėdami procesus Japonijoje,  galime numatyti kitų valstybių artimą ateitį ir problemas, su kuriomis jos susidurs.

               

   Mes siekiame minimalizuoti riziką maksimalaus pelno ilguoju laikotarpiu, didindami monetų kiekį ir pasinaudodami kasdiene spekuliacija.

               

               

Kriptovaliutos kasėjai tai pat yra laukiami ir gali padėti mums, o mes jiems. Kuo galime būti vieni kitiems naudingi? Mes galime panaudoti "iškastas" monetas ir bent dalinai jas apsaugoti nuo rinkos kritimo, padidindami esamų monetų kiekį. Tačiau mainais norime, kad kriptovaliutos kasėjai prisijunktų prie monetų rinkos analizės,  tuo pačiu padėtų sau, padėdami mums geriau valdyti kriptovaliutų fondą. Atsižvelgdami į įdėtą darbą, sumažinsime procentus nuo pridėtinių monetų arba visai neapmokestinsime, jeigu pridėtinė vertė grupei bus ženkli. Beje, monetų mokestis yra skaičiuojamas tik nuo pridėtinių monetų, esant pelnui eurais, atėmus esamą vertę eurais iš kainos, kuria monetos buvo perleistos.

                Skaičiuojamas mokestis iš investuotojo tuo atveju, kai mes atlikome techninę analizę, numatėme pelną (kainų kilimą), atlikome savo darbą ir padauginome monetų kiekį, bet investuotojas nori išsiimti monetas, nesulaukęs planuojamo rezultato.

                Tai pat yra numatyti veiksmai, jeigu gauname labai nepalankius signalus iš kriptovaliutų industrijos. Tokiu atveju nerizikuojame ir išgryniname monetas į eurus. Apie esamą situaciją elektroniniu paštu informuojame investuotojus ir leidžiame rinktis, ką daryti toliau: spekuliuoti kripto erdvėje, nepaisant signalų ar investuoti ten, kur Victrosys akcininkai investuoja savo asmeninius pinigus. Nuo elektroninio laiško išsiuntimo investuotojui ir atsakymo iš investuotojo gavimo (+ 2 darbo dienos), mes neprisiimame atsakomybės už monetų pridėtinę vertę ar jų sumažėjimą rinkos atžvilgiu.

                Jeigu norite tapti Victrosys kriptovaliutos fondo grupės nariu, prašome susisiekti su Vytautu Balkausku.

El. paštas: info@victrosys@gmail.com

bottom of page